Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

Poleć nas innym
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 1968 roku jako Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, a następnie w 1970 roku przekształciła się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, specjalizującą się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody.  

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. – producent ogrzewaczy wody, pomp ciepła, systemów solarnych. Już od 40 lat szeroka gama wyrobów marki BIAWAR zapewnia komfort korzystania z ciepłej wody milionom ludzi w Polsce i poza jej granicami. Od 2000 roku głównym udziałowcem spółki jest szwedzki koncern Nibe AB.

Oprócz ciągłego poszerzania oferty, jednym z podstawowych priorytetów firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych wyrobów. Cel ten realizowany jest poprzez ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, stale unowocześniany park maszynowy oraz postępowanie zgodne z procedurami najnowszej normy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000, potwierdzone na początku 2004 roku uzyskaniem certyfikatu.

Produkty oferowane przez NIBE-BIAWAR kojarzą się z dobrą jakością i dostosowaniem do wymogów użytkowników. Dzięki nim życie naszych Klientów staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Celem firmy jest stałe podnoszenie jakości i atrakcyjności wyrobów. Dowodem uznania naszych starań są liczne nagrody i medale otrzymane zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasza oferta obejmuje:
- Ogrzewacze wody
- Kotły
- Pompy ciepła
- Systemy solarne

Strona internetowa:www.biawar.com.pl
Wizytówka:www.biawar.ogrzewaniewpolsce.pl
Adres e-mail:sekretariat@biawar.com.pl
Telefon:tel. +48 85 662 84 90
fax. +48 85 662 84 09
Ulica:Al. Jana Pawła II 57
Kod i miasto:15-703 Białystok
Województwo:Podlaskie
Dodatkowe zdjęcia