Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

Poleć nas innym
3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych i 2. Targi Efektywności Energetycznej
(2017-10-11)
Najnowsze światowe trendy związane z izolacjami przemysłowymi, wymiana kontaktów i doświadczeń, wielkie święto branży. Mowa o 3. Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, które odbędą się w dniach 11-12 października w EXPO Kraków. To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, spożywczego, dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji, osób kształcących się w zawodzie oraz branży, które poszukują oszczędności. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE, które będą towarzyszyć 4INSULATION.

Bogaty program wydarzeń

W EXPO Kraków odbędzie się III edycja Konferencji HEAT not LOST, której celem jest promocja przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej poprzez ograniczanie strat ciepła instalacji przemysłowych i energetycznych. Konferencja nie bez przypadku organizowana jest przy okazji Targów 4INSULATION, EFE oraz 8 już edycji Targów KOMPOZYT-EXPO®, które odbywać się będą w tym samym miejscu. Intencją HEAT not LOST jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy. Inżynieria materiałowa jest w stanie dynamicznego rozwoju. Producenci materiałów poszukują potencjalnych nowych odbiorców. Podobnie jest w energetyce, budowie i eksploatacji maszyn, informatyce, elektrotechnice czy automatyce. Wymiana wiedzy w tym zakresie pozwoli na lepszą integrację dostępnych rozwiązań i skutecznego aplikowania jej w przemyśle.

Doskonałym uzupełnieniem Targów 4INSULATION oraz Targów EFE będą 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas Targów IEX 16-17 maja 2018r.

W trakcie targów będzie można również odwiedzić nietypowy autobus – bo…… energetyczny. To jeden z elementów szerokiej akcji edukacyjnej, która ma na celu podniesienie świadomości społecznej w związku ze zmianami klimatu. W jej ramach stworzono mobilne centrum informacyjno-edukacyjne, umieszczone w specjalistycznym autobusie. Załogę pojazdu tworzą wysokiej klasy eksperci, którzy nieodpłatnie przekazują niezależną i najbardziej aktualną wiedzę na tematy związane ze zmianami klimatu i efektywnością energetyczną. Akcja jest realizowana przez Krajową Agencję Poszanowania Energii.

Targi 4INSULATION oraz Efektywności Energetycznej cieszą się dużym zainteresowaniem, nieco ponad 4 miesiące przed inauguracją Wystawy, ponad połowa powierzchni jest już zarezerwowana. Warto więc już dziś wybrać dogodną lokalizację i zgłosić udział firmy w imprezie. Na stronie www.4insulation.eu uruchomiono także formularz rejestracyjny, po wypełnieniu którego każdy zainteresowany specjalista otrzyma bezpłatny bilet wstępu na targi.

Więcej informacji o targach: www.4insulation.eu i www.efe.krakow.pl
Zapytania prosimy kierować na: izolacje@targi.krakow.pl