Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

ELPREX M. Szczepocki, D. Janczak - Sp. j. - Nowoczesne Techniki Grzewcze

Poleć nas innym
Najnowsze informacje
Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Ekspozycja targowa obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.
Więcej
Najnowsze światowe trendy związane z izolacjami przemysłowymi, wymiana kontaktów i doświadczeń, wielkie święto branży. Mowa o 3. Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, które odbędą się w dniach 11-12 października w EXPO Kraków. To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, spożywczego, dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji, osób kształcących się w zawodzie oraz branży, które poszukują oszczędności. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE, które będą towarzyszyć 4INSULATION.
Więcej
To największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej, prezentacja najnowszych technologii i urządzeń, zapewniających komfortowy i zdrowy klimat w pomieszczeniach. 19 TARGI TECHNIK GRZEWCZYCH I ZIELONYCH ENERGII - INSTAL SYSTEM 2017 organizowane są równocześnie z 2 MIĘDZYNARODOWYMI TARGAMI BUDOWNICTWA I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ - JESIEŃ 2017
Więcej
Targi JESIEŃ 2017 to największa jesienna impreza budowlana w Polsce południowej, miejsce spotkań z firmami z Czech i Słowacji, licznie odwiedzającymi tę imprezę. Targi odbędą się w dniach 22 - 24 września 2017 roku w Hali Pod Dębowcem w Bielsku - Białej.
Więcej
Targi „Expobud” – to impreza, która przekształciła się z dotychczasowej pod nazwą „Dom i Otoczenie”. Powód zmiany, to odpowiedź na sugestie wystawców, zwiedzających. Cel: ściślejsze ubranżowienie, ukierunkowanie tych targów. Branże prezentujące się na tej imprezie to: budownictwo, ogrzewanie, aranżacja wnętrz, wyposażenie ogrodów.
Więcej
Tegoroczne targi EXPOPOWER, które odbędą się w dniach 10-12 maja b.r. w Poznaniu w sposób szczególny poświęcone są rozwojowi w energetyce. Do udziału w nich zaproszono liderów branży z Polski i zagranicy, cenionych ekspertów, naukowców i doświadczonych przedsiębiorców. Szykuje się inspirująca wymiana doświadczeń.
Więcej
Targi odbywają się w Nowym Sączu w nowoczesnej Hali Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34, która posiada doskonały dojazd, parkingi, gastronomię. Każdorazowo bierze w nich udział od 80 do 100 wystawców, a odwiedza około 4,5 tysiąca osób. Wiele firm zakłada swoje oddziały w Nowym Sączu, są tutaj zlokalizowane fabryki tak znanych producentów jak Fakro, Wiśniowski, MS-ów, Bogdański, Dako. Wszystkie te elementy sprzyjają rozwojowi branży budowlanej na terenie Sądecczyzny. Każdorazowo targi przyciągają wystawców nie tylko z Nowego Sącza i okolic, ale także z Krakowa i Śląska.
Więcej
Targi BUD-GRYF i ENERGIA to wydarzenia skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną i konwencjonalną. Najbliższe edycje związane będą z efektywnym i energooszczędnym budownictwem, zarządzaniem zasobami energetycznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami budowlanymi.
Więcej
W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie. Tegoroczna edycja zapewni zarówno ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych, jak i bogaty program dla branży budowlanej: spotkania inżynierów budownictwa i architektów, szkolenia prowadzone przez ekspertów, giełda kooperacyjna i konferencja OZE.
Więcej
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej - dziewiątej już edycji Targów Budowlanych SIBEX, które, odbędą się późną wiosną 2016, w dniach 1 – 3 kwietnia. Centrum Wystawienniczo-Targowe Expo Silesia , Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124,
Więcej
Od 26 do 28 lutego 2016, tradycyjnie na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbędą się targi obejmujące panel budownictwa, instalacji wyposażenia wnętrz. Co tym razem nowego: kilkadziesiąt stoisk, wystawcy z regionu, producenci, hurtownicy, handlowcy. Firmy pokażą cały asortyment którego szukamy rozpoczynając budowę, w jej trakcie, oraz podczas urządzania domu. Ponadto: konkursy dla wystawców, odwiedzających targi, super promocje, prezentacje, niespodzianki
Więcej
Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie. Na targi zapraszamy w dniach 6 i 7 października 2015r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.
Więcej
Targi BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług budowalnych na odwiedzających czekać będą m.in. widowiskowe pokazy maszyn, gwiazdy znane z TV, warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawa Lego Architecture, rabaty i konkursy. Branżyści skorzystać będą mogli z bogatego programu szkoleń i spotkań z ekspertami w ich dziedzinach, m.in. spotkania inżynierów budownictwa oraz architektów w dedykowanej Strefie Architekta. Nowością będzie także bezpłatny wstęp na targi.
Więcej
29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów. Udział w imprezie był okazją do poznania najnowszych technologii, wymiany informacji oraz nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych
Więcej
Zapraszamy na bezpłatne seminaria learnShops™, które odbędą się w ramach Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE w dniach 29-30 października 2014 w EXPO Kraków.
Więcej
W dniach 29 i 30 października Kraków stanie się centrum międzynarodowego przemysłu, gdzie spotkają się specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci w zakresie utrzymania ruchu, a to za sprawą targów, które śmiało można nazwać najważniejszymi dla wspomnianych branż.
Więcej
Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA: 28-30.03.2014, hale MTS Szczecin Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych – to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA. Równolegle odbędą się Targi ŚWIATŁO, Wystawa PHOTON TECH EXPO oraz Wystawa TELETECHNIKA.
Więcej
IV edycja Targów MAINTENANCE oraz V edycja Targów SyMas, która już 2 i 3 października odbędzie się w Hali Targów w Krakowie na ul. Centralnej 41a, zapowiada się interesująco nie tylko ze względu na szeroką ofertę wystawców, ale również program towarzyszący.
Więcej
PROMOCJA-TARGI zaprasza w dniach 21-22.09.2013r. do odwiedzenia III edycji lokalnych, jedynych na terenie Powiatu Wadowickiego Targów „Dom z Pomysłem”. Są one skierowane do mieszkańców Gminy Andrychów oraz całego Powiatu Wadowickiego a głównie do tych, którzy są w trakcie budowy, remontu czy też urządzania swojego „M”.
Więcej
Tłumy zwiedzających i ciekawe panele dyskusyjne oraz specjalistyczne pokazy podczas pierwszej edycji targów budowlanych i wnętrzarskich w Warszawie .
Więcej
W okesie spowolnienia gospodarczegona, polscy producenci powinni szukać nowych kotraktów na rynkach zagranicznych – uważa Małgorzata Skonieczna z ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Warsaw Build 2013, Interiors&Design Warsaw 2013, CERTIBA, Windows&Doors– już we wrześniu w Warszawie odbędą się te cztery wielkie imprezy targowe poświęcone budowie oraz wyposażeniu domów i mieszkań. Jakie są perspektywy dla polskiego rynku budowlanego na lata 2013/14?
Więcej
Na czym polega nowoczesne projektowanie i dlaczego opłaca się inwestować we wzornictwo – odpowiedzi na te pytania padną pierwszego dnia targów Warsaw Build 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.
Więcej
Interiors&Design Warsaw 2013, CERTIBA, Windows&Doors, Warsaw Build 2013 – już we wrześniu w Warszawie odbędą się te cztery wielkie imprezy targowe poświęcone budowie oraz wyposażeniu domów i mieszkań. Czym według Pani wystawcy mogą zaskoczyć odwiedzających targi?
Więcej
W dniach 10-12.05.2013r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz. Na kilkudziesięciu stoiskach firmy zaprezentują nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku. Będą to m.in.: kominki, energooszczędne kotły wielopaliwowe, meble i elementy wyposażenia wnętrz, systemy izolacji, materiały budowlane.
Więcej
ITE Group, jeden z największych na świecie organizatorów międzynarodowych imprez targowych rozpoczyna działalność w Polsce.
Więcej
PROGRAM TOWARZYSZĄCY II TARGÓW TECHNIK KOTŁOWYCH, PROCESÓW CIEPLNYCH I WODY PRZEMYSŁOWEJ WATER&HEAT 4-5 czerwca 2013 r., Hala Targów w Krakowie, ul. Centralna 41a, Kraków Znaczna ilość osób odwiedzających targi za główny powód swojej wizyty podaje chęć zapoznania się z nowościami oraz możliwość wzbogacenia wiedzy, dlatego też chętnie uczestniczą w różnego rodzaju seminariach i konferencjach towarzyszących wystawom. Podczas jedynych w Polsce Targów Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT goście targowi uzyskają możliwość uczestniczenia w niezwykle ciekawych merytorycznie seminariach
Więcej
Już 15 i 16 czerwca odbędzie się Festiwal Wnętrz. Impreza powraca do Krakowa, by pokazać, że każdy z nas może mieszkać w pięknych wnętrzach.
Więcej
Organizator PROMOCJA-TARGI z Wadowic już po raz trzeci zaprasza do Hali Sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach do odwiedzenia i zapoznania się z aktualną ofertą z zakresu: budownictwa, instalacji, mebli, wyposażenia wnętrz oraz materiałów niezbędnych przy budowie domu czy remoncie mieszkania.
Więcej
W dniach 23-24.03.2013 na terenie Hali MCKiS odbyły się Jaworznickie Targi Twój Dom, Twoje Otoczenie. Podczas dwóch dni targowych ofertę z branży budowlanej, instalacyjnej oraz wykończeniowej prezentowało 80 wystawców. Targi odwiedziło blisko 3,5 tys. zwiedzających.
Więcej
XVII edycja Sądeckich Targów „DOM I OTOCZENIE” za nami. Na imprezie prezentowało swoje wyroby blisko 70 wystawców ze Śląska, Małopolski, Częstochowy, Raciborza a nawet Pragi. Nowocześnie i ciekawie urządzone stoiska przyciągały uwagę zwiedzających. Na targach można było zapoznać się z pełną ofertą materiałów budowlanych, aranżacji wnętrz, alternatywnych systemów ogrzewania, kupić gotowy dom, a nawet otrzymać kredyt hipoteczny na wymarzone „M”. Ponadto każdy zwiedzający mógł wziąć udział w konkursie, do rozlosowania przygotowaliśmy nagrody o wartości 3000 zł. Osoby, które odwiedziły tegoroczne targi, wychodziły z nich usatysfakcjonowane, często znajdując materiały i oferty, którymi byli zainteresowani.
Więcej
W tym roku już po raz 17 spotkamy się na targach w Nowym Sączu. Od 5 do 7 kwietnia Hala Sportowa MOSiR zmieni się miejsce wystawowe, gdzie swoją ofertę zaprezentują firmy z branży: budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. Będzie można obejrzeć wiele nowości, rozwiązań, które w ostatnim czasie trafiły na rynek. Ponadto specjalne rabaty, oferta sprzedaży „od ręki”, doradztwo, kosztorysy.
Więcej
Kwestia zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych budzi dzisiaj spore emocje. Poszukiwanie nowych rozwiązań i strategii zapewniających oszczędność i efektywność stało się sprawą kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat nowych metod i ich praktycznego aspektu jest udział w seminariach i szkoleniach. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do udziału w seminarium, w ramach którego cenieni w branży specjaliści podzielą się wiedzą i doświadczeniem między innymi na temat utylizacji odpadów komunalnych i osadów ściekowych.
Więcej
Podczas tegorocznej edycji targów swoją ofertę będzie prezentować blisko 80 wystawców z Jaworzna jak i pobliskich miejscowości. Impreza obejmuje branże: ogólnobudowlaną, wykończeniową, usługową.
Więcej
Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.
Więcej
Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.
Więcej
W I części seminarium (sekcja WATER) uczestnicy poznają między innymi problematykę termicznej utylizacji osadów ściekowych oraz ich wykorzystania w produkcji energii elektrycznej, cieplnej oraz paliw alternatywnych.
Więcej
Od 15 do 17 lutego na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbyły się już po raz 14 Gliwickie Targi Budownictwa. Swoją ofertę prezentowało blisko 140 wystawców. Tematem wiodącym imprezy były domy energooszczędne, urządzenia ekologiczne, wykorzystujące naturalne zasoby słońca, ziemi i powietrza.
Więcej
Zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych stanowi obecnie poważny problem ze względu na nowe uwarunkowania prawne, obowiązujące od początku 2013 roku. Pojawiły się wątpliwości w związku z ograniczonymi możliwościami ich wykorzystania oraz kosztami i formami utylizacji. Z tego względu konieczne i priorytetowe jest poszukiwanie efektywnych rozwiązań. Do tych najbardziej rekomendowanych należą termiczne metody utylizacji odpadów. Co zrobić aby nie zamienić ich tylko w dym? Może odzyskać energię? O wadach i zaletach tych metod, ekonomicznych aspektach, doświadczeniach po wprowadzeniu oraz prawnych uwarunkowaniach, a także o potencjale kotłów rusztowych, spalaniu tlenowym oraz wpływie spalania biomasy na pracę kotłów opowiedzą eksperci podczas: II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Targi ELEKTROTECHNIKA skierowane są do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.
Więcej
Nawet pomimo spadku stawek za gaz od 2013 r., rachunek za ogrzewanie w całym bieżącym sezonie może być wyższy niż przed rokiem. Wyższe koszty mogą być też konsekwencją niesprzyjającej aury. W bieżącym sezonie przynajmniej o 100 – 200 zł więcej trzeba będzie zapłacić za ogrzanie przeciętnego domu czy mieszkania.
Więcej
Zapotrzebowanie na ciepło na początku sezonu grzewczego jest wyższe niż przed rokiem. W tym roku wyższe są też ceny gazu, węgla czy ciepła z sieci. Gdyby w kolejnych miesiącach sytuacja była podobna, rachunki za ogrzewanie przeciętnego mieszkania w „wielkiej płycie” wzrosłyby o 100 – 200 zł względem ubiegłego roku.
Więcej
Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.
Więcej
Konferencja jest odpowiedzią na wymagania Dyrektywy 2009/28/WE, która obliguje, aby udział odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym do 2020 r. osiągnął w Polsce poziom 15%. Produkcja i energetyczne wykorzystanie biogazu jest jedną z najkorzystniejszych metod pozyskiwania energii odnawialnej, która stopniowo również w Polsce zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorstw.
Więcej
Kongres będzie wyjątkową okazją do spotkania i dyskusji wszystkich zainteresowanych tematyką strat ciepła w systemach ciepłowniczych.
Więcej
Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz towarzyszące im Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku program towarzyszący zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jedną z atrakcji będzie możliwość uczestnictwa w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu. Więcej
Więcej
128 wystawców, 4500 zwiedzających, seminaria, pokazy, porady ekspertów – to bilans drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbyła się w dniach 15 – 16 września 2012 r. w Expo Silesia w Sosnowcu.
Więcej
Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa. Wszystko za sprawą drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbędzie się w dniach 15 – 16 września br.
Więcej
25 października w Strasburgu odbędzie się II Międzynarodowe Forum ETICS. Konferencja europejskiej branży ociepleń to inicjatywa European Association for ETICS (EAE), w ramach którego działa również polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata w Strasburgu toczyć się będzie wokół roli systemów ociepleń w zwiększeniu efektywności energetycznej tak w skali globalnej czy krajowej, jak i w indywidualnych gospodarstwach domowych.
Więcej
WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które od ponad 20 lat organizowane są w Szczecinie przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców. Targi, odbywające się w tym roku w dniach 5-7 października br., poszerzone zostają o nowy zakres tematyczny – wnętrza komercyjne.
Więcej
W Expo Silesia w Sosnowcu trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień połączonych z Salonem Renowacji Obiektów Zabytkowych i Sakralnych RENOVATIO. Wystawy odbędą się w dniach 15 – 16 września 2012 r. i będą doskonałą okazją do zaplanowania prac budowlanych i remontowych w naszych domach lub mieszkaniach oraz zabytkowych budynkach z regionu Śląska i Zagłębia.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.
Więcej
W większości krajów od wielu lat obserwuje się niesłabnące zapotrzebowanie na edukację, w tym na podwyższanie kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw, determinowane zawrotnym tempem postępu technologicznego i coraz ostrzejszą walką konkurencyjną.
Więcej
5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT. Impreza, choć kameralna, przyciągnęła spore grono branżowych gości zainteresowanych zagadnieniami ciepłownictwa oraz energetyki i została przyjęta zarówno przez wystawców jak i odwiedzających z nieukrywanym entuzjazmem.
Więcej
Jedyne w Polsce targi technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT rozpoczynają się już we wtorek. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie potwierdzili swojej obecności na targach poprzez REJESTRACJĘ, gorąco do tego zachęcamy.
Więcej
Już 5 i 6 czerwca w Krakowie odbędą się jedyne w Polsce targi dla branży ciepłowniczej – Targi technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT. Targi WATER&HEAT to nie tylko wystawa produktów i rozwiązań dla ciepłownictwa, ale również szereg wydarzeń towarzyszących w postaci seminariów i prezentacji. Z kolei pierwszego dnia targów - 5 czerwca zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w I KRAJOWYM SEMINARIUM INŻYNIERII CIEPLNEJ I WODNEJ pod nazwą Innowacje na rzecz przemysłu opartego na procesach termicznych i obiegu wody.
Więcej
Aż o 8,1% wzrosły w kwietniu rok do roku ceny nośników energii. Był to największy wzrost od września 2009 roku. Podwyżka jest efektem wprowadzenia przez PGNiG nowej taryfy gazowej, która obowiązuje od początku zeszłego miesiąca. Sam gaz podrożał w ciągu miesiąca o 7,7%.
Więcej
W czasach wzrostu kosztów energii oraz rosnącej konkurencji rynkowej, poszukiwanie nowych metod, rozwiązań i strategii zapewniających oszczędności i zwrot inwestycji staje się kwestią kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat pojawiających się w branży nowości jest udział w targach, seminariach i szkoleniach. Już za niecały miesiąc zapraszamy więc Państwa na jedyne w Polsce targi dla branży ciepłowniczej oraz odbywające się równolegle seminarium.
Więcej
konferencja będzie doskonałą okazją do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń między przedstawicielami branży ciepłowniczej oraz zaproszonymi przez nas prelegentami. Dzięki udziałowi w konferencji uzyskają Państwo praktyczną wiedzę, niezbędną przy planowaniu oraz optymalizacji działania systemu ciepłowniczego. Poznacie także Państwo sprawdzone praktyki, które zaprezentują w specjalnej sesji zaproszeni przedstawiciele PECów
Więcej
Czy chiński koncern będzie budował elektrownie w Polsce? Na to i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy konferencji Inwestycje w Polski Sektor Elektroenergetyczny. Nowe Bloki w Energetyce, która odbędzie się w sosnowieckim Expo Silesia 24 kwietnia br.
Więcej
Zapraszamy do zapoznania się z raportem z XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego - Targów ŚWIATŁO, oraz z X Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA, które odbyły się w dniach 12-14 marca br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym.
Więcej
Zaostrzone wymagania w zakresie ochrony środowiska, a w szczególności dyrektywa ETS (o emisji CO2) oraz IED (w sprawie emisji przemysłowych) wymagają od przedsiębiorców podjęcia zdecydowanych działań w zakresie modernizacji, a w wielu przypadkach całkowitej transformacji technologicznej zakładów ciepłowniczych.
Więcej
Korzystający z gazu do gotowania i ogrzewania mieszkań od kwietnia zapłacą więcej za utrzymanie nieruchomości. URE zatwierdził podwyżki cen tego paliwa. Wyniosą od 7 do nawet 10% w zależności od tego, do czego gaz jest używany.
Więcej
Zakończyły się 5. Targi Budowlane SIBEX 2012 oraz 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR 2012. Wzięło w nich udział 290 Wystawców wypełniając całą Halę Wystawową Expo Silesia w Sosnowcu. Powierzchnia stoisk netto wyniosła ok. 4.400 mkw. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję za uczestnictwo w tym wydarzeniu.
Więcej
W piątek 24 lutego 2012 r. w sosnowieckim Expo Silesia rozpoczną się jubileuszowe 5. Targi Budowlane SIBEX z udziałem niemal 300 wystawców. Oprócz kompleksowej oferty z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz czy rynku mieszkaniowego, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących, a w nim m. in. budowa domu z drewna na „żywo”. Targi potrwają do niedzieli 26 lutego.
Więcej
Program „RZETELNI W BIZNESIE” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim. Uczestnicy Programu „Rzetelni w Biznesie” to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników.
Więcej
Technologia co dzień zaskakuje nas coraz to nowymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Gdy do innowacyjnych pomysłów dodamy jeszcze doświadczenie i wiedzę producentów, mogą powstać naprawdę niesamowite urządzenia, które udoskonalą i ułatwią nasze codzienne życie.
Więcej
Celem konferencji jest przedstawienie technologii i zintegrowanych systemów służących do zoptymalizowania zarządzania budynkiem oraz prezentacja najlepszych rozwiązań i standardów stosowanych w Facility Management. Więcej
Więcej
Znaczące podwyżki cen energii cieplnej w tym roku, sięgające 10%, mogą nie być dla gospodarstw domowych aż tak dotkliwe. Ratują nas wysokie temperatury za oknem.
Więcej
PLGBC Sympozjum to niewątpliwie kluczowe wydarzenie w kraju oraz w Europie centralnej i wschodniej koncentrujące się na zrównoważonym budownictwie. Po raz trzeci zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zgromadziło w przeciągu 3 dni około 200 uczestników z wiodących firm oraz organizacji.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.
Więcej
Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.
Więcej
W dniach 16-18 listopada 2011 roku w Krakowie w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się PLGBC Green BuildingSymposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku będziemy gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.
Więcej
Organizatorzy przedsięwzięcia Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zapraszają 29 października na finał V edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Głównym celem konkursu jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne.
Więcej
Zbliżają się dwie ważne dla branży wydarzenia: Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE oraz Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas. Imprezy odbędą się równolegle w dniach 5 i 6 października 2011r. w Krakowie.
Więcej
Facility Management efektywnie wspiera zarządzanie firmami komercyjnymi, staje się jednym z ważniejszych sektorów biznesu. FM to nie tylko zarządzanie nieruchomością, ale przede wszystkim zarządzanie wartością. Konferencja będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem wszystkich atrybutów budynku, zarówno w nowych obiektach jak i tych, które powstały wiele lat temu. Zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze.
Więcej
18 czerwca 2011 odbyła się Wielka Gala „RZETELNYCH”, na której przyznane zostały Certyfikaty Programu „Rzetelni w Biznesie”. Do warszawskiego hotelu Gromada, w którym odbyła się uroczystość, przybyło wiele znakomitych gości: oprócz dostojnych Laureatów swoją obecnością wieczór uświetnili przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, środowiska medycznego, świata polityki i biznesu. Galę poprowadzili Krzysztof Ibisz i Aleksandra Szwed, a zebranych ponad 600 gości bawiło się przy muzyce gwiazd wieczoru: grupy VOX oraz Pauli.
Więcej
Właściwe zaplanowanie działań oraz optymalizacja produkcji w przedsiębiorstwie stanowi podstawę jego funkcjonowania, przyczyniając się tym samym zarówno do większej wydajności, jak również wpływając korzystnie na funkcjonowanie pozostałych działów. Osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest możliwe przy wykorzystaniu zarówno odpowiednich urządzeń i technologii, jak również poprzez szkolenia pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w zakładzie.
Więcej
Organizatorzy Programu, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług wraz z Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług pragną Państwa poinformować, iż rozstrzygnięcie I edycji Programu „RZETELNI W BIZNESIE” nastąpi 18 czerwca 2011 roku na Wielkiej Gali, podczas której zostaną uhonorowane Firmy, Instytucje oraz Placówki Zdrowia z 16 województw.
Więcej
W Targach Kielce swoje produkty zaprezentowało 60 firm z Portugalii, Rumunii, Czech i Polski. Wystawę zwiedziło o 1 000 osób więcej niż w 2010 roku. Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.
Więcej
Nad IV Targami Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań, które odbędą się od 1 do 3 marca 2011 roku, honorowy patronat objęło m.in. Ministerstwo Gospodarki.
Więcej
Głównym celem konkursu, który doskonale służy rozwojowi branży jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budownictwa, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są zarządzane w sposób zgodny z najwyższymi standardami, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników i z pewnością mogą być wzorem do naśladowania
Więcej
„Rzetelni w Biznesie” będzie efektywnie wspierał firmy, instytucje i osoby, które wnoszą duży wkład w rozwój gospodarki, a swoją postawą i działaniami budują pozytywny obraz Polski. Program „Rzetelni w Biznesie” w całości obejmuje 16 województw, z których rekomendowane przez samorządy i instytucje pracodawcze przedsiębiorstwa, ubiegać się będą o Regionalny lub Ogólnopolski Certyfikat „Rzetelni w Biznesie”.
Więcej
Za nami II edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas, oraz premierowa edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs Maintenance.
Więcej
Już w środę oraz czwartek - 1 i 2 grudnia 2010 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów: obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas oraz utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE.
Więcej
Poszukujecie Państwo nowych i innowacyjnych rozwiązań dla poprawy wydajności produkcji w Państwa firmie? Zapraszamy zatem w dniach 1-2 grudnia 2010 roku do Krakowa na Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE
Więcej
III Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON 2010 odwiedziło aż 6000 specjalistów. Nad targami honorowy patronat objęło nie tylko Ministerstwo Gospodarki, ale i CETOP Directory. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach od 1 do 3 marca 2011roku w Kielcach.
Więcej
Zgodnie z tradycją Stowarzyszenie Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju wraz z Dolnośląską Agencją Energii i Środowiska organizuje już VIII Dni Oszczędzania Energii (DOE) pod nazwą „Energia w Budownictwie” w dniach 3-4 listopada 2010 we Wrocławiu. Ideą przewodnią jest zwiększanie efektywności energetycznej w budownictwie oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w budynkach. Specjaliści z Polski i Europy dzielić się będą swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie.
Więcej
Marka Viessmann zajęła I miejsce w konkursie „Laur Konsumenta 2010” w kategorii: "Urządzenia i systemy grzewcze" Firma Viessmann już od kliku lat tryumfuje na pierwszym miejscu w swojej kategorii, a ponieważ wyboru dokonują sami klienci, nagroda w konkursie odzwierciedla tendencje na rynku i jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie i marce.
Więcej
Junkers w tym roku został wyróżniony w każdej z kategorii urządzeń grzewczych, tj. za urządzenia i systemy grzewcze, przepływowe ogrzewacze wody, kolektory słoneczne płaskie oraz pompy ciepła.
Więcej
Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
ELSETT zielone technologie Sp. z o.o.
ELSETT zielone technologie Sp. z o.o.

Zobacz wizytówkę
Najbliższe targi i wystawy